> Забава и спорт на отвореном > Бесплатна достава 10*2 м надувавање простирка за гусјенице гимнастика ваздушна стаза надувавање таеквондо трамполин на надувавање

Бесплатна достава 10*2 м надувавање простирка за гусјенице гимнастика ваздушна стаза надувавање таеквондо трамполин на надувавање

128336,91 дин 22%
Купи Сада

Информације о производу

Назив бренда
ХИБАДОУ
Дизајн
Трамполин на надувавање
Тип
Избацивач на надувавање
Старосни распон
Одрасли
Старосни распон
> 6 година
Број модела
Аир Трацк-01
Материјал
ПВЦ
Величина
10 * 2 * 0,2м
Тип
Ваздушна стаза на надувавање
Боја
плаво бела
Дебљина
ПВЦ од 0,9 мм
Технички
Термички затворено
Додаци
1 комплет за пумпу и поправак
МОК
1 комад
Пошиљка
Екпресс