KONAČNA LISTA STUDENATA POBEDNIKA KONKURSA PUTUJEMO U EVROPU 2017



Br. Prezime Ime Fakultet
1 Arsić Nevena Fakultet političkih nauka, Beograd
2 Blagojević Dejana Pravni fakultet, Novi Sad
3 Bukva Aleksandar Fizički fakultet, Beograd
4 Crnoglavac Ena Fakultet tehničkih umetnosti, Novi Sad
5 Crnogorac Nevena Fakultet primenjenih umetnosti, Beograd
6 Cvetković Dragana Filološki fakultet, Beograd
7 Dančetović Anđelka Farmaceutski fakultet, Beograd
8 Đogo Božica Ekonomski fakultet Subotica, odeljenje u Novom Sadu
9 Filipović Aleksandra Filozofski fakultet, Novi Sad
10 Gramić Dijana Prirodno matematički fakultet, Novi Sad
11 Ilić Tanja Fakultet organizacionih nauka, Beograd
12 Ivanović Jelena Arhitektonski fakultet, Beograd
13 Janić Miloš Ekonomski fakultet, Niš
14 Janković Jelena Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
15 Jerinić Anđela Fakultet primenjenih umetnosti, Beograd
16 Jevremović Anka Fakultet za fizičku hemiju, Beograd
17 Katanić Ivana Farmaceutski fakultet, Beograd
18 Kolarski Ljiljana Fakultet za evropske pravno-političke studije, Novi Sad
19 Krč Momir Šumarski fakultet, Beograd
20 Kućerović Milica Fakultet muzičke umetnosti, Beograd
21 Kundačina Ognjen Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
22 Lakobrija Nikola Pravni fakultet, Univerzitet u Novom Sadu, Novi Sad
23 Lukić Goran Pravoslavni bogoslovski fakultet, Beograd
24 Manić Tara Fakultet dramskih umetnosti, Beograd
25 Manojlović Maja Ekonomski fakultet, Subotica
26 Marković Aleksandra Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad
27 Maslovara Anđela Saobraćajni fakultet, Univerzitet u Beogradu, Beograd
28 Miladinović Marija Učiteljski fakultet, Beograd
29 Miljković Marina Arhitektonski fakultet, Beograd
30 Mjerimačka Jovana Poljoprivredni fakultet, Novi Sad
31 Novaković Ivana Filološki fakultet, Univerzitet u Beogradu, Beograd
32 Obradović Nikola Hemijski fakultet, Univerzitet u Beogradu, Beograd
33 Pajić Predrag Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad
34 Pasulj Teodora Fakultet političkih nauka, Beograd
35 Petković Đorđe Mašinski fakultet, Beograd
36 Petrović Milica Ekonomski fakultet, Univerzitet u Prištini sa privremenim sedištem u Kosovskoj Mitrovici
37 Petrović Luka Fakultet političkih nauka, Beograd
38 Radišić Bojan Fakultet primenjenih umetnosti, Beograd
39 Radovanović Dušan Fakultet političkih nauka, Beograd
40 Savić Biljana Šumarski fakultet, Beograd
41 Simić Dušan Fakultet muzičke umetnosti, Beograd
42 Smiljić Ivana Ekonomski fakultet Subotica, odeljenje u Novom Sadu
43 Stefanović Jana Arhitektonski fakultet, Beograd
44 Surla Milica Arhitektonski fakultet, Beograd
45 Trbović Dejan Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
46 Vasiljević Đorđe Filološko-umetnički fakultet, Kragujevac
47 Velimirović Minja Biološki fakultet, Beograd
48 Velimirović Mina Filozofski fakultet, Novi Sad
49 Vitorović Kristina Filološki fakultet, Beograd
50 Živanović Marija Matematički fakultet, Beograd

 |  Naslovna |  Konkurs |  Kontakt |  Mapa sajta |